Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Ieškantiems biudžetinio transporto vestuvėms, siūlome apsvarstyti mikroautobuso nuomą. Tai paprastesnė transporto priemonė vestuvių svečiams ar su draugais švęsti mergvakarį, bernvakarį. Taip pat puiki alternatyva svečiams grąžinti iš vestuvių šventės vietos.

Mikroautobusai dažniausiai būna nuo 12 iki 20 vietų.

Jeigu norite prabangesnio išskirtinio mikroautobuso nuomos, rinkitės mažesnius limobusus.

Jeigu domina Mikroautobuso nuoma vestuvėms, užpildykite pasiteiravimo formą. Atsakysime apie nuomos galimybes bei kainą. Užpildžius pasiteiravimo formą atsakysime tiksliau nei telefonu.

Pasiteirauti

20 vietų mikroautobusų nuoma vestuvėms

20 vietu mikroautobusas

Nuomojame Mercedes Benz Sprinter / VW Crafter mikroautobusus. Nuomojame įvairioms progoms:

  • mergvakariams
  • bernvakariams
  • vestuvėms

Nuomojami autobusiukai yra Mercedes Benz Sprinter ir Volkswagen Crafter. Mikroautobusai talpina iki 17-20 keleivių. Nuoma galima visoje Lietuvoje. Nuomos kaina priklauso nuo užsakymo trukmės ir maršruto.

Transportas nuomojamas tik su vairuotoju.

Mažesnių mikroautobusų, talpinančių iki 12 asmenų nuoma mergvakariams, bernvakariams. Mikroautobuse galėsite atsistoti, su draugais ar draugėmis linksmai nuvykti į pramogų vietą, važinėti po miestą. Autobusiukas nuomojamas tik su vairuotoju, kaina priklauso nuo maršruto bei užsakymo trukmės.

Turime transporto ir nuomojame mikroautobusus įvairiuose Lietuvos miestuose. Nuomojamų autobusiukų modeliai: Mercedes Benz Sprinter, Volkswagen Crafter bei Ford Transit. Mikroautobusai yra 9 arba 12 sėdimų vietų.

9-12 vietų mikroautobusų nuoma mergvakariams ir bernvakariams

12 vietų Mercedes mikroautobuso nuoma