Išskirtinis pasiūlymas Jūsų išskirtinei šventei

Organizuojate gimimo dienos vakarėlį? Rengiate bernvakarį ar mergvakarį? O galbūt nusprendėte pasinaudoti galimybe praleisti smagų ir nuotaikingą vakarą artimiausių draugų būryje? Ieškote, kur galėtumėte linksmai praleisti laiką? Nesvarbu, kokią šventę minite, mes žinome – ji yra išskirtinė, todėl ir pasiūlymas, kurį turime Jums – taip pat išskirtinis. Pamirškite jau seniai nusibodusias vakarones prie stalo ir išbandykite tai, kas Jūsų tikrai nenuvils – tai limobusas! Čiupkite artimiausius draugus, šeimos narius, kolegas ir kitus šventės dalyvius (nesijaudinkite, limobuse jų vienu metu gali tilpti net 35!) ir atšvęskite taip, kaip to dar niekada nesate darę.

Kas yra limobusas?

Limobusas – tai nepaprastai erdvus ir patogus limuzinas – autobusas, kuriame vienu metu gali švęsti iki 35 žmonių (tai priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės dydžio). Limobuso viduje yra viskas, ko gali prireikti smagiai ir nepamirštamai šventei. Pirmiausia – kokybiška vaizdo ir garso sistema. Mėgaukitės geriausia muzika nevaržomai. Na, o kadangi ne paslaptis, kad nė viena šventė negali praeiti ne tik be skambančios  geros muzikos, tačiau ir šokių – limobuso viduje rasite pakankamai erdvės atsipalaiduoti ir pademonstruoti geriausius judesius. O kad viskas sektųsi dar sklandžiau – kviečiame pasivaišinti bare, kur galėsite ne tik ragauti mėgstamiausius gėrimus, tačiau ir pasijusti kaip tikrame naktiniame klube. O kad jau apie prakalbome… Nestokojantys drąsos apsukrumą ir šokio meną gali demonstruoti ir naudodamiesi limobuso viduje esančiu striptizo stulpu. Su limobusu galimybės Jūsų pramogoms – tiesiog beribės!

Didžiausi limobuso privalumai

Kone didžiausias limobuso privalumas – kad tai daugiafunkcinė pramogų vieta, kurioje telpa ir naktinis klubas, ir baras, ir šokių aikštelė, ir transporto priemonė, kuri linksmai šėlstančius Jūsų šventės dalyvius nuvežti į bet kurią vietą. O kas vairuos? Tai dar viena limobuso staigmena Jums, nes ši transporto priemonė nuomojama kartu su vairuotojo paslaugomis, kuris pasiruošęs palaikyti Jūsų gerą nuotaiką visą naktį. Be to, Jūsų linksmybės liks paslaptyje, nes visišką privatumą garantuoja tamsinti limobuso langai. Prabanga ir originalumu išsiskiriančio limobuso viduje instaliuota moderni apšvietimo sistema (tūkstančiai LED lempučių) suteikia galimybę pasijusti kaip aukščiausio lygio vakarėlyje. Taigi, griebkite rinktinę publiką ir mėgaukitės išskirtiniu vakaru!

Kam skirtas limobusas ir kas gali jį išsinuomoti

Limobusas yra transporto priemonė, skirta būtent Jums! Kitaip tariant – kiekvienam, kuris ieško išskirtinio ir nenuobodaus būdo atšvęsti. Kokiomis progomis jis gali būti nuomojamas? Absoliučiai visomis, kurias ketinate įspūdingai ir nepamirštamai atšvęsti. Limobusas nuomojamas nepaprastai nuotaikinga ir gausia pokštų mergvakario ar bernvakario proga (tai gali tapti puikia pabrolių ar pamergių dovana būsimai nuotakai ar jaunikiui), gimimo dienos (ypač įsimintinesnės sukakties), ar net pačių vestuvių šventės vieta (originalumas ir svečių nuostaba garantuota!)
Kas gali limobusą išsinuomoti? Be abejonės tik tie, kurie nori tikrai smagiai praleisti laiką. Limobusas – tai nevaržomos linksmybės ir beribės galimybės Jums sukurti išties linksmą ir įspūdingą šventę savo svečiams ir, žinoma, pačiam sau.

Kaip išsinuomoti limobusą?

Susidomėjote limobusu? Norėtumėte apie teikiamas paslaugas ir galimybes sužinoti daugiau? Domina limobuso nuoma konkrečiu metu jau numatytai šventei? Sveikiname, Jūsų pasirinkimas teisingas! Viskas ką Jums reikia padaryti – tai susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir mes Jums pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, pagal planuojamą svečių skaičių patarsime tinkamiausią variantą. Smagios ir įsimintinos šventės su limobusu!