Atsiliepimai

Aciu uz tokia nerealiai linksma pramoga, buvo super saunu! Seniai maciau taip besilinksminancius draugus! Tikrai rekomenduoju! Dziaugiuos, kad si menesi dar karta teks pasivazinet, nes drauge taip pat gimtadieni sves limobuse :)
Autorius: Silvija ‘s***********@g****.com’
Limobusas: 5/5
Tvarka: 5/5
Vairuotojas: 5/5
Viskas puiku, tinkama aplinka pramogaujantiems. Malonus, profesionalus vairuotojas.
Autorius: Akvilė ‘a************@g****.com’
Limobusas
5/5 / 5 stars
Viskas saunu. Aciu
Autorius: Giedrius ‘g*@r**********.lt’
Limobus
5/5 / 5 stars
Viskas puiku. Vairuotojas paslaugus, mandagus.. vairavo atsargiai..veze ten kur pageidavome… tikrai viskas super
Autorius: Asta ‘a*********@h******.com’
VIPbus
5/5 / 5 stars
Sveiki labai viskas gerai vairuotojas mandamus malonus paslaugus esam visi patenkinti Gera svente buvo aciu. 100 balu
Autorius: Mindaugas ‘s*********@m***.ru’
Limobusas
5/5 / 5 stars
malonus ir rupestingas vairuotojas.puikys aprarnavimas is jo bei vadybos puses. Drasiai rekomenduociau kitiems.
Aciu
Autorius: Liudas ‘l********@g****.com’
VIPbus
5/5 / 5 stars
We had a good time in Vilnius and the Limobus was awesome :)
Autorius: carl ‘c****@h******.com’
Limobusas
5/5 / 5 stars
Esame labai patenkinti. Viskas buvo puikiai :)
Written by: Viktorija ‘v**************@g****.com’
VIPbus
5/5 / 5 stars
“Tikrai smagus laiko praleidimas – limobusas labai patogus ir erdvus bei gerai įrengtas, ypač malonus ir kokybiškas aptarnavimas, viskas buvo laiku ir labai gerai – ačiū puikiai komandai už puikų vakarą!”
Birutė
“sventeme didziausia gyvenime svente…Savo vestuves… ir taip gavosi, taip isejo, kad likimas mus suvede su limobusu :))) ir LABAI tuo dziaugemes! Viskas buvo SUPER !!!!!! Bus’as SUPER, vairuotojas SUPER!! Na tiesiog viskas viskas SUPER… Rekomendacijos GARANTUOTOS! ACIU JUMS!!!! iki maloniu susitikimu ;)”
Vika
“Norime jums padėkoti, Limobusas nuostabus, visi liko labai patenkinti. Jus siūlote nuostabią paslaugą.”
Renata
“Labai ačiū Jums. Šventėme draugės mergvakarį. Labiausiai ačiū vairuotojui. Labai malonus vaikinas, kiekvieną kartą sustojus mums mandagiai atidarydavo duris ir visom padėdavo išlipti, tikrai nesitikėjom tokios paslaugumo. :) Vipbusas tikrai labai patiko, o ypač labai garsiai ir kokybiškai grojo muzika. Ačiū Jums ir tikrai parekomenduosime Jus draugams! Ačiū dar kartelį!!!!”
Irma
“Sveiki, patiko labai! Ir autobusas ir vairuotojas nerealus!
Sėkmės Jums !”
Dainius
“Labai visiem patiko:) man asmeniškai irgi smagu buvo net nepajutau, laikas greitai prabėgo:) parekomenduosiu visiems:) Dar kartą ačiū:)”
Asta
Labai patiko Jusu Limobusas. Visi sveciai buvo suzaveti viskuom, ir isskirtiniu transpotu,vidine erdve,svara ir sauniu vairuotuoju kuris mus saugiai veziojo. Aciu sakome Jums,uz suteikta paslauga kuri pasiliks ilgai ir atmintyje ir nuotraukose:)
Neringa
“Visų pirma, nudžiugino tai, kad vairuotojas buvo labai malonus. Nustebome, kad taip gerai pažįsta visus Lietuvos kampelius. Pats pasiūlė, kur mums važiuoti pasivažinėti, kad kuo smagiau praleistumėme laiką ne tik viduje, bet ir išlipus. Be to, Limobus’ą visai kitaip įsivaizdavome, o kai įsėdome jis pasirodė tarsi sumažintas klubiukas ant ratų. Labai jauku, smagu, nesudėtinga buvo ir šokti, ir vaikščioti. Tikrai puiki ir įdomi patirtis.”
Gailė
“Nuomavomes VIPbus musu vestuvems ir esame labai patenkinti:) Aplinka ir vairuotojas viskas buvo puiku!!! Vairuotojas nuostabus :) Aciu jums labai, kad nepridarete jokiu nesklandumu svarbiausia musu gyvenimo diena, o atvirksciai tik pagerinote ja:) Tikrai rekomenduojam jusu siulomas paslaugas draugams ir ne tik:)”
Jūratė
“Visos mergvakario dalyvės buvo patenkintos Jūsų VIPbusu:) patiko ir aplinka, labai rūpestingas ir malonus vairuotojas, bei smagiai praleistas laikas :) kai bus proga būtinai antrą kartą nuomosiuosi tik limobusą ir rekomenduosiu draugams:)”
Vaiva
“Sveiki, aciu uz limobusa mums bei sveciams labai patiko nes galejome keliauti visi kartu”
Žilvinas
“Aciu Jums uz labai jauku autobusiuka! Mums ir musu sveciams labai patiko. Labai saunus Vipbus vairuotojas! Kad tokiu zmoniu butu ir dirbtu tik daugiau! Reiks transporto zinosime kur kita karta kreiptis. Superrrrrr!”
Virginija ir Marius

Jūsų nuomonė svarbi. Parašykite atsiliepimą apie mūsų paslaugas

  Jūsų nuomonė

  Jūsų vardas

  Kada naudojotės paslaugomis:

  Jūsų el. paštas*

  Limobusas
  1/52/53/54/55/5

  Tvarka
  1/52/53/54/55/5

  Vairuotojas
  1/52/53/54/55/5

  Jūsų Komentaras