Limobusai vestuvėmsVestuvės – viena svarbiausių Jūsų gyvenimo švenčių. Neatsiejamas vestuvių organizavimo elementas – transporto nuoma. Dažniausiai priklausomai nuo jūsų pageidavimų, rinksitės keleto automobilių nuomą arba limuzinų nuoma. Dažnas pasirinkimas – limuzinas, tai daugiau nei įprastas automobilis žmonių talpinantis, prabangiai įrengtas automobilis.

Limuzinų nuoma – neblogas pasirinkimas norint sutalpinti svitą kartu ir švęsti šventę ir kelionės metu. Tačiau pasirinkus limuziną, dažnai tenka sukti galvą dėl kitų dalykų – jame dažniausiai telpa ne visi svečiai kurie norėtumėte, kad būtų šalia šią svarbią Jums dieną. Taip pat susiduriama su problema, jog limuzine susėdus tiek žmonių, kiek jame teigiama yra vietų, tampa ypatingai nepatogu, glamžomos sunknelės, jaučiatės suvaržyti. Taip važiuojant net ir nedideliais atstumais, kelionė prailgsta, o nepatogumai pradeda niaukti puikią šventės nuotaiką.

Didesnėms vestuvėms organizatoriai renkasi autobuso nuomą, tačiau autobuse dėl sėdynių išdėstymo svečiai negali patogiai švęsti ir bendrauti. Judėjimo laisvė autobuse taip pat varžoma, nes lieka tik siauras praėjimas tarp sėdynių.

Nenusiminkite! Dabar šiai problemai yra sprendimas – tai Limobusas. Šis autobusas vestuvėms – tai visi Jūsų vestuvinio transporto poreikiai vienoje vietoje: Limuzino prabanga, Autobuso erdvė ir patogumas.

Mūsų Autobuso pramogoms nuoma – geriausias sprendimas Jūsų vestuvėms. Jame patogiai atsisėda nuo 30 iki 35 keleivių, daugiau nei 2,5 m. plotis garantuoja erdvę judėjimui, aukštos lubos – galimybę atsistoti ir šokti. Nuomodami autobusą mažesniam kiekiui svečių, žmonės nustemba, jog jis neatrodo pustuštis ir džiaugiasi pasirinkę vestuves švęsti patogiai. Autobusas vestuvėms sumažins rūpesčius dėl transporto, čia tilps ne tik pamergės su pabroliais, bet ir gausybė kitų, Jums svarbių svečių.

Limobuse įrengtas jaukus interjeras, jauki prieblanda puikiai deranti su maloniu apšvietimu, skambia muzika garantuoja puikų laiką ir tik gerus įspūdžius.

Pasiteirauti

Didelis Limobusas

Rekomenduojamas grupėms 20-30 asm.

didelis limobusas

Vidutinis Limobusas

Rekomenduojamas grupėms 15-22 asm.

vidutinis limobusas

Mažas Limobusas

Rekomenduojamas grupėms 6-15 asm.

mažas limobusas

Mikroautobusas

Rekomenduojamas grupėms 6-12 asm.

Mikroautobusas