Papildykite šventę limobuse paplaukiojimu laive. Pradėkite linksmybes su mumis, nuvykite iš savo miesto prie Kauno marių, Birštono ar Trakų ežerų ir puikiai praleiskite laiką ant vandens. Pailsėję ir išsimaudę, galbūt iškepę maisto prie vandens, tęskite linksmybes limobuse.
Norintiems tikrų iššūkių, siūlome išbandyti irklavimą grupėmis Birštone vikingų valtyse.

Galime suorganizuoti nuomą tiek didesnėms grupėms nuomojantiems limobusą bernvakariui ar mergvakariui, tiek mažesnėms grupėms, nuomojančioms VIPbus limuziną.

Su paslauga limuzinų nuoma, laivu galite nuplaukti į kitą vietą nei įlipote ir  mūsų limuzinas pasitiks.

Laivo katamarano nuoma Kauno mariose

Linksminkitės laive Kauno mariose ir dar suorganizuokite, jog mergvakario ar bernvakario kaltinikas pasivažinės vandens motociklu.

Laivo nuoma Nemune Kaune

Norintiems pramogauti nuo Kauno santakos Nemunu žemyn, galime pasiūlyti tiek didesnio, tiek mažesnio laivo nuomą. Pradėkite ir baikite linksmybes laive Kaune, arba nuvykite iki Raudondvario, Kulautuvos, kur vakarėlis tęsis Limobuse ar VIPbuse.

Laivo nuoma Nemune Biršone

Ieškantiems pramogų ir norintiems aplankyti kitus miestus, siūlome pramogauti laive Nemuno kilpų parke. Bernvakario metu nuo Birštono galite nuvykti ir į tikrą, ne prekybos centro aikštelėje įrengtą kartodromą Aukštadvaryje.

Linksmesnių nuotykių ieškantiems siūlome visiems kartu pasilinksminti irkluojant vikingų valtis. Ar jūs gera komanda?