nuoma vestuvėmsbernvakariai ir mergvakariai limobusedegustacijosPažintinės kelionės limobusunuoma įmonėmslimobusu į renginius

Nuoma Vestuvėms

Limobusas

Ieškantiems vestuvinio transporto Limobusas leis švęsti patogiai. Dideliame limuzine-autobuse jausitės kitaip nei nuomojamuose limuzinuose, kuriuose svečiai nepatogiai ropščiasi į vietą atsisėsti, keliais liečiasi į priešais sėdinčius svečius, o išlipus lauk apima palengvėjimo jausmas. Limobuse yra itin erdvu, patogiai atsisėdus net iki 35 svečių, tarp jų dar lieka vietos atsistoti, vaikščioti ar net šokti.

Limobuse neprailgs jokia kelionė, todėl limuzinų nuoma parankus besituokiantiems ir švenčiantiems skirtinguose miestuose, norintiems vestuvių metu nuvykti iš gyvenamo miesto į tėviškę. Ir nepamirškite svarbiausio – šiame išskirtinai erdviame limuzine tilps itin daug vestuvių svečių.

Mažesni Limobusai

Atsibodo įprasti balti limuzinai? Limobusas – mikroautobusas – puiki alternatyva. Visiškai neįprastas mikroautobusas – limuzinas.

Rekomenduojame vestuvėms kur įskaitant jaunavedžius važiuos 12-16 asmenų.

Limobuse galima atsistoti, todėl mažesnės grupės galės išskirtinai švęsti vestuves.

Papildomos paslaugos

Jums pageidaujant galime pasirūpinti:

Papuošimu

 • Puošimas 1: didelis kaspinas priekyje, vidutiniai kaspinai ant veidrodėlių;
 • Puošimas 2: didelis kaspinas priekyje, vidutiniai kaspinai ant veidrodėlių, kaspinai ant kiekvieno lango statramsčio.

Užkandžiais

Populiariausia: Vieno kąsnio sumuštiniai.

Pasiteirauti
Nuotraukos

Bernvakaris / Mergvakaris Limobuse

Bernvakariai

Organizuojantys bernvakarį mūsų limuzine autobuse galės “žmoniškai” atšvęsti.

Koks gi bernvakaris be striptizo. Mūsų limobusuose įrengtas striptizo stulpas, todėl tik pas mus galėsite mėgautis pilnavertišku šokiu.
Pasiūlymas: Nuomojate limobusą savo mieste, pradedate linksmintis, linksmybių įkarštyje atsidaro limobuso durys ir pas jus ateina graži šokėja. Šokėjai atlikus savo programą, ji išvyksta o linksmybės tęsiasi. Vakaro pabaigai galite nuvykti į sodybą, klubą ar restoraną.
Pageidaujantiems galime suorganizuoti daugiau nei vienos šokėjos programą.
Lietuvoje pila įdomių pramogų susijusių su Autosportu. Galime pasiūlyti jums kur nuvykti ir padėti suorganizuoti renginį:
– Vykite į naujausią modernų kartodromą prie Elektrėnų arba pasirinkite uždarą kartodromą
– Ektsremaliai pasivėžinkite tanku
Puiki idėja bernvakariui – apsilankymas šaudykloje ar mūšio inscenizavimas airsoft poligone. Išbandykite savo ir draugų taiklumą, skirtingus ginklus.
Siūlome vykti į Nemenčinės miškus kur sovietiniame bunkeryje išgyvensite tarybinę dramą.
Taip pat išbandykite išsivadavimo kambarių, kurių vis daugėja, užduotis.

Mergvakariai

Merginos ieško kur pasilinksminti? Limobuse Jūs galite užsisakyti vaikiną šokėją, nereikės galvoti kieno namuose jį kviestis šokiui. Vyriškas striptizas limuzine autobuse nėra vienintelė pramoga kuria galite mėgautis. Mobili pasilinksminimų vieta nuveš jus bet kur: linksminkitės mieste pakeldamos taurę vis kitoje vietoje, nuvykite bet kur, kur norisi.

Juk Jums taip norisi užsakyti tą šokėją, bet kur? kada? Atsakymas: limobuse. Čia tam skirtas striptizo stulpas, aukštos lubos ir šokių aikštelė. Jokių kompromisų, privatumas ir pramogos. Nuomokite autobusą limuziną su striptizo programa ir padarykite siurprizą nuotakai. Pradėkite linksmintis, ir staiga netikėtai sustojus limobusui įžengs JIS. Po šokėjo programos tęsite vakarėlį, keliausite po savo miestą, ar net Lietuvą
Galbūt merginoms norisi išbandyti vyriškomis laikomų pramogų? Treniruotė šaudykloje puikiai praskaidrins nuotaiką, paliks neišdildomą įspūdį bei pramankštins ausų būgnelius. Po tokių pramogų limobuse puikiai atsipalaiduosite, o jei dar pasirinkote pabaigai šokėjo programą – vakar bus nepamirštamas.
Jokių ginklų? Tai galbūt kiek romantikos. Moterys myli žirgus, vienos myli laikydamosi atstumo, bet vistiek myli. Nuvykite limobusu į žirgyną ir išmėginkite kaip smagu valdyti šį didingą gyvūną. Rekomenduojame pasirinkti žirgynus siūlančius jodinėjimus neįprastoje aplinkoje: pavyzdžiui Kauno marių pakrantėje. Tik nepamirškite fotografuoti – kadrai bus nepamirštami.
Vykite kelių laivu – limobusu į pasiplaukiojimą ežere. Puiki vasaros diena pradėjus linksmybės autobuse limuzine ir tęsiant jas laive ežero viduryje garantuotai puikus mergvakaris.

Išbandykite jėgas bei baimes pramogų parke laipiojant po medžius. Puiki pramoga į kurią nuvyksite limobusu ir po to tęsite vakarėlį jame.

Limobusas bernvakariui
Rašykite mums ir mes rasime geriausią sprendimą

Papildomos paslaugos

– DJ paslaugomis Limobuso nuomos metu;

Daugiau idėjų

Degustacijos | Pažintinės kelionės

Alaus, vyno, stripriųjų gėrimų degustacijos

Siūlome išskirtines keliones į degustacijas – komfortas ir linksmybės + įdomi degustacija.

Limobusu keliauti į įvairias degustacijas rekomenduojame ieškantiems kaip su draugų kompanija įdomiai praleisti laiką, nesirūpinti kelionės organizavimu tuo pačiu nekeliaujant nuobodžiu turistiniu autobusu.

Patogi kelionė, prabangus interjeras ir jokių rūpesčių ‘kas vairuos?

Linksma kelionė limobusu į renginio vietą bei degustacija pagal Jūsų pasirinkimą.

Limobusas atvyks į Jūsų nurodytą vietą paimti keleivių.

Jūsų lauks putojantis vynas dovanų bei kelionė išskirtiniu erdviu ir patogiu limuzinu-autobusu.

Atvykus į degustacijas limobusas lauks Jūsų ir degustacijas galėsite pratęsti keliaudami atgal. Jūsų pageidavimu limobusas alaus paragavusius svečius gali išvežioti per kelias vietas.

Pasiūlymai rekomenduojami 20-35 žmonių grupėms.

Pasiteirauti dėl degustacijos

Pažintinės kelionės su Limobusu

Biržų krašte nuo senovės alų darydavo bene kiekvienas lietuvis ir kiekvienas turėdavo savo technologiją, kurią perduodavo tik sūnums. Todėl biržų krašte senosios aludarystės tradicijos išsaugotos iki šių laikų.

Siūlome Jums įvertinti tikro biržietiško alaus skonį: rekomenduojame vykti į Rinkuškių alaus daryklą, kuri įdomiai praveda Alaus kelio ekskursijas bei sočiai pamaitina. Rinkuškiuose susipažinsite su alaus darykla, alaus virimo ypatumais, restorane „Alaus kelias“ degustuosite alų bei pavalgysite, Jūsų grupę bravore lydės gidas.

Ekskursijos trukmė ~3 valandos.

Alaus degustacijos aprašymas

 • Ekskursija po alaus bravorą
 • Edukacine programa (rodomas naminio alaus virimo būdas)
 • Alaus degustacija (8 alaus rūšys)
 • Šalta užkandėlė prie alaus priderinta pagal alaus rūšis
 • Karštas patiekalas
 • Į degustaciją Rinkuškiuose gali vykti ir nepilnamečiai: jiems siūlome giros degustaciją su karštu patiekalu

alaus degustacija birzuose

stumbro degustacija

Viena seniausių alkoholio gamyklų Lietuvoje su šiuolaikišku ir įdomiu alkoholio muziejumi kviečia apžvelgti alkoholio vartojimo kultūros raidą, bei susipažinti su įmonės vaidmeniu šalies industrializacijos raidoje. Ekskursijos metu susipažinsite su gamyklos istorija: 100 metų senumo pastatais, archyviniais dokumentais ir nuotraukomis. Apžiūrėsite senuosius gamybos procesui naudotus įrengimus, etiketes ir tarą. Muziejuje galėsite apžiūrėti gamyklos bendraturčio tarpukario laikotarpiu daro kabinetas su to meto autentiškais baldais.

Ekskursijos metu turėsite nuostabią galimybę pasivaikščioti po gamyklą ir pamatyti, kaip šiandien – šiuolaikinėje gamykloje – gaminami „Stumbro“ gėrimai.

Grupės gali pasirinkti vieną iš keletos siūlomų degustacijų:

 • Ekskursija su 8 gėrimų degustacija
 • Ekskursija su 10 gėrimų degustacija

Naminio vyno degustacija Joniškėlyje

Vyndario Algirdo Lungio natūralus naminis vynas bei midus

Vindarys Iš Joniškelio kviečia Jus susipažinti su jo gaminamų vynų ir midaus rūšimis bei paragauti šių unikalių, iš skirtingų uogų gaminamų gėrimų.

Susipažinsite su daugiau nei 25 rūšių naminiais lietuviškais vynais. Paragausite nešprastų vynų iš burokėlių, svarainių, rabarbarų ar pastarnokų.

Degustacijos įspūdžius galėsite papildyti ekskursija po Joniškėlį, Karvio dvarą. Taip pat vyksta nir naktinės ekskursijos.

Tautinio paveldo sertifikatus turinčio Lietuviško vyno degustacija

Vyndario Česlovo Ramoškos natūralus naminis vynas

Vyndario gaminamas vynas yra pirmasis alkoholinis produktas, gavęs tautinio paveldo produkto sertifikatą.
Netgi devynios vyno rūšys išdidžiai puošiasi šio sertifikato ženklu ant butelio.
Šalies vyno čempionatuose vyndario produktai skina laurus, o geriausiais pripažįstami aviečių, svarainių, taip pat kelių uogų ir vaisių derinių vynai. Vynas gaminamas iš visko kas auga, išskyrus vynuoges, nes šio vyno galima įsigyti bet kur.
Siūlome apsilankyti išskirtinėje ir neįprastoje vyno degustacijoje, paragauti labai skanių lietuviškų vynų.

“Anykščių vynas” siūlo pažintinę programą “Vyno kelias Lietuvoje”. Programa sudaryta iš ekskursijos po vyno gamyklą ir “Anykščių vyno” produkcijos degustacija.

Ekskursijos metu lankytojai savo akimis pamatys kaip gaminamas vynas bei susipažins su lietuviško vyno tradicijomis ir tuo kaip jas veikė besikeičiantys laikmečiai ir požiūris į lietuvišką vyną.

Degustacijos metu pagal pasirinktą meniu susipažinsite su gėrimų sudėtimi, aromato ir skonio ypatumais, ragavimo kultūra.

Ekskursijos vyksta tik darbo dienomis. Degustacijos darbo dienomis bei šeštadieniais.

Patyręs gidas Jums papasakos apie putojančio vyno bei kito alkoholio gaminimo specifiką, sužinosite kaip gimsta putojantys vynai bei stiprieji gėrimai.

Susipažinsite su kiekvieno degustuojamo gėrimo istorija, kilme, gamybos technologija ir vartojimo tradicijomis. Degustacijos metu paragausite putojančių vynų, brendžių, trauktinių. 5-7 gėrimų bei “Alitos” gaminamų natūralių sulčių degustacija trunka apie 1,5 valandos.

Šiuo metu ekskursijos vyksta darbo dienomis iki 14 valandos. Kitu laiku galima mėgautis degustacijomis be ekskursijos po gamyklą.

Seniausio alkoholinio gėrimo, gaminamo iš vandens ir medaus degustacija su ekskursija po gamyklą.
Midus atsirado prieš kelis tūkstančius metų, suklestėjo ir vėliau išnyko iš pagrindinių alkoholinių gėrimų tarpo. Šiandien midus pristatomas kaip unikalus, ypatingas ir prabangus gėrimas. Kaip šis gėrimas buvo ragaujamas Lietuvoje? Kas yra medaus vynas bei kiek midaus statinių būdavo išgeriama Vytauto Didžiojo laikais? Visa tai sužinosite Stakliškėse.
Ekskursijos metu apžiūrėsite gamyklą, paragausite 5 gėrimus.

Pažintinės kelionės su Limobusu

Praleiskite įspūdžių kupiną dieną su Limobusu keliaudami į Anykščių kraštą. Siūlome linksmai aplankyti keletą Anykščių vietų:

 • Lajų taką
 • Kalitos kalno rogučių trasą
 • Anykščių vyno degustacijas
 • Aplankyti siauruko muziejų bei pasivažinėti siauruku
Pasiteirauti
laju takas kalitos kalnas roguciu trasa labirintai anyksciuose kelione siauruku
panemunes pilys limobusu

Sudarykime maršrutą ir surenkime gražių Lietuvos dvarų ekskursiją.
Siūlome ne tik keliauti iš taško A į tašką B, tačiau į ją vykti linksmiau.
Galite pasitelkti gidą, galime pasiūlyti maršrutą arba susidaryti jį patys.
Tai puiki pramoga įmonės kolektyvui ar draugų kompanijai.

Populiariausia kelionė limobusu po pilis ir dvarus: Panemunės pilių maršrutas

Su draugų kompanija vykstate į Pajūrį? Nekeliaukite nuobodžiu autobusu ar atskirai išsiskirstę keliuose automobiliuose. Tai nei smagu nei efektyvu. Limobusas Jus saugiau ir svarbiausiai linksmai nuveš, parveš, o pakeliui praleisite nuostabų laiką.

Klientų mėgstami pasirinkimai:
– Šampano taurė ir fejerverkas ant Palangos tilto
– Geriausia muzika su DJ visą kelionės trukmę

Fejerverkas ant palangos tilto

Mielai pakonsultuosime ir padėsime sudaryti individualų geros kelionės su Limobusu planą. Ne tik pamatysite daug įdomių mūsų gražios Lietuvos vietų, bet tuo pačiu ir nenuobodžiausite kelyje.
Galime padėti sugalvoti, suorganizuoti papildomas paslaugas: gidus, ekskursijas ir pramogas.

Pasiteirauti

Limobusas įmonėms

Limobusas tai išskirtinis transportas talpinantis daugiau žmonių ir patogiau nei bet koks limuzinas. Dėl šios priežasties įmonės ir jų kolektyvams tai itin patogus pasirinkimas bet kokio renginio atveju.

Limobusu galite:

 • Vykti į renginius
 • Švęsti renginį limobuse
 • Keliauti į degustacijas ir ekskursijas
 • Vykti į/iš oro uosto ar pasitikti svečius
 • Naudotis Limobusu reklamos tikslais

Renginiams galime pasiūlyti idėjų ir lanksčiai prisitaikyti prie jūsų norų.Didesnėms grupėms galime pasiūlyti keleto limobusų nuomą.

Galime pasiūlyti papildomų paslaugų reginiui priklausomai nuo formato:

 • Barmenas
 • DJ
 • Gidas
 • Šokėja/s

limobuso nuoma įmonėms 

Pasiteirauti

RENGINIAI

Rengiantiems įmonės šventę siūlome į renginį keliauti ne įprastu autobusu, o Limobusu. Su Limobusu Jūsų renginys prasidės jau pakeliui į sodybą, restoraną ar kitą pasilinksminimų vietą.

Norite pašėlti su kolektyvų be ilgesnių išvykų? Limobuse puikiai pradėsite vakarą ir po to tiesiai į klubą.

Galime pasiūlyti tiek atvežimo į renginį tiek parvežimo paslaugą net su svečių išvežiojimu nuo durų iki durų;

KELIONĖS

Lietuvoje daugybė įvairių pramogų, į kurias didesnėms kompanijoms vykti dažniausiai neįdomu ir nuobodu. Limobuse kelionė neprailgs ir įspūdžių bus daug daugiau;

Didesnėms kompanijos galime pasiūlyti keleto Limobusų nuomą;

Įmonėms turinčioms skyrius keliuose miestuose siūlome atvykti pasiimti kolegų vienu limobusu į keletą miestų ir tuomet vykti į renginį arba keliais limobusais surinkti kolegas ir visiems susitikti šventėje.

Rekomenduojame su kolektyvu, svarbiais klientais vykti į pažintines keliones po Lietuvą arba išbandyti mūsų siūlomas degustacijas.

Atvyksta kolegos iš kitos šalies. Norite juos pasitikti kitaip? Užsakykite limobusą, pasitikite svečius su linksmai, aprodykite miestą, pakelkite taurę šampano.
Jie niekada nepamirš šio apsilankymo.

Galbūt oro uostas yra ne jūsų įmonės mieste? Puiki proga limobusu atvežti juos ten kur reikia.

Ieškote būdų kaip orginaliai pristatyti produkciją ar prizo savo reklaminei akcijai? Limobusas tinka visiems atvejams: tai ir išskirtinė vieta pristatymui ir nepakartojamas prizas klientų įmonės kolektyvui.

Kelionės į renginius limobusu savo ar kituose miestuose

Pradėkite vakarėlį pakeliui į vakarėlį. Limobuse linksminkitės prieš klubą, tai geriausias preparty, išsijundinę kaip reikiant, su trenksmu atvykite į klubą.
Gal norite išbandyti kito miesto pasilinksminimų vietas be kelionės ir vairavimo rūpesčių? Limobusu linksmai nuvyksite į populiariausią kito miesto klubą, pasilinksminsite. Limobusas kantriai jūsų palauks ir saugiai bei linksmai parveš jus namo. Klube ant ratų į klubą ir iš klubo – tik su Limobusu.

Su draugais apsidžiaugėtė, jog į Lietuvą atvyksta jūsų mėgiamas dainininkas? Bet… bet koncertas vyksta ne Jūsų mieste. Su draugais susiorganizuokite ir į koncertą vykite limobusu. Taip linksmiau ir saugiau:
– galėsite be rūpesčių gurkštelėti alkoholinių gėrimų, nesirūpinti ar galite sėsti už vairo;
– kelionė su draugais, muzika ir šokiais bus daug linksmesnė nei bet kokia kita alternatyva.

Organizuojanties savo draugų rato / kolektyvo / verslo renginį lanksčiai padėsime suteikdami orginalią transporto paslaugą.

Kai kuriuos pasiūlymus rasite prie Aprašymų apie Degustacijas, Pažintines keliones, Paslaugas įmonėms.