Bernvakariui
Mergvakariui
Vestuvėms
Kitos paslaugos
Įmonėms
Reklama

DJ limobuse

Bernvakariai ir mergvakariai, Bernvakaris, Kitos paslaugos, Mergvakaris, Vestuvės|

Limuzinų nuoma tinka bet kokiai progai. DJ paslauga suteiks šventei naujų spalvų, ar tai būtų vakarėlis, gimtadienis ar vakarinė vestuvių dalis – DJ gros tik geriausią muziką, atsižvelgs į Jūsų pageidavimus.
Galime suorganizuoti DJ paslauga, o jeigu norite, galite susiorganizuoti patys. Kreipkitės ir mes rasime Jums palankų sprendimą.

Degustacijos

Bernvakariai ir mergvakariai, Bernvakaris, Įmonėms, Kitos paslaugos|

alaus vyno degustacijos

Siūlome kitaip keliauti ir išbandyti Lietuviško alkoholio degustacijas. Keliaukite į Lietuviško naminio vyno, Alaus, Putojančio vyno ar Stipraus alkoholio degustacijas.
Nesirūpinkite organizuodami kelių automobilių ekipažą, ieškodami pasiaukojančių draugų kurie neparagaus to ko ten ir vykstate. Limuzinų nuoma leis keliauti  linksmai ir puikiai praleiskite laiką. Jums išrinkome ir galime parekomenduoti geriausias Degustacijas Lietuvoje.

Degustacijos vyksta įvairiose Lietuvos Vietose, išsirinksite kiekvienam tinkančią:

  • Lietuviško alaus krašto sostinėje Biržuose paragausite alaus
  • Vakarų ar Šiaurės Lietuvoje paragausite naminio vyno. Esate ragavę vyno iš burokėlių?
  • Stipresnių gėrimų mėgėjai aplankys istorinę Stumbro varyklą, pamatys kaip gimsta Trejos Devynerios
  • Mišrių skonių mėgėjai “Alitoje” galės pasimėgauti ir stipriaisiais ir silpnesniais putojančiais gėrimais
Plačiau apie degustacijas

Striptizas Limobuse

Bernvakariai ir mergvakariai, Bernvakaris, Mergvakaris|

Mūsų limuzinų nuoma su  įrengtu striptizo stulpu ir aukštomis lubomis leis mėgautis tikru striptizu kurio jūs negausite jokiame limuzine. Bervakariui moteriškas, mergvakariui vyriškas striptizas bus puikus vakaro akcentas ir siurprizas.
Jeigu pageidaujate galima suorganizuoti daugiau nei vieną šokėją, taip pat jeigu norite šokeją galite rasti patys.
Jeigu užsakinėjate striptizą mergvakariui ar bernvakariui, siūlome tai rengti kaip siurprizą: Vakarėlį limobuse pradėkite be šokėjų ir nekalbėdami apie tai, o paskui staiga limobusas sustos ir šokėja ar šokėjas įlips į vidų ir paliks nepamirštamų įspūdžių Jums.

Po Vilniaus požemius

Įmonėms, Kitos paslaugos|

Esate ne iš Vilniaus? Siūlome išbandyti pramogą keliaujant su limuzinų nuoma į sostinę ir aplankykite Vilniaus požemius. Susipažinsite su sostinės istorija, išlikusia požemiuose. Visos ekskursijos pėsčiomis metu Jus lydės profesionali gidė.

Aplankysite:
– Katedros požemiai
– J. ir M. Šlapelių namų-muziejaus rūsiai
– Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčia
– Gintaro galerijos rūsiai
– Žydų kultūros ir informacijos centras
– Šv. Jono gatvės galerijos rūsiai
(Objektų sąrašas derinamas. Aplankomi 4 objektai.)

Vestuvių vakarinė dalis

Vestuvės|

Ieškantiems idėjų kaip kitaip atšvęsti vakarą po vestuvių, siūlome tai daryti naudojantis limuzinų nuoma. Jūs galėsite apvažiuoti pusę Lietuvos švęsti skirtinguose miestuose, turėti nerealių šventės nuotraukų bei nepamirštamų įspūdžių.
Siūlome užsisakyti DJ paslaugą ir švęsti kaip tikrame klube ant ratų. Tai bus tikros šiuolaikiškos ir jaunatviškos vestuvės.

Reklamos projektai

Kitos paslaugos|

Įmonėms ieškančios nestandartinių reklamos būdų, siūlome savo reklamuoti produkciją ar projektus ant išskirtinių autobusų arba rengti reklamines akcijas naudojantis mūsų limuzinų nuomos paslaugomis.

Siūlome įmonės klientams surengti pramogas limobuse Plačiau

Tarpininkaujame su patyrusiomis užsienio kompanijomis ir galime suprojektuoti ir suorganizuoti gamybą reklamobuso specialiai Jūsų poreikiams. Nesvarbu kokio tipo transporto Jums reikia: autobuso vakarėliams, autobuso-scenos, dviejų aukštų autobuso – nėra nieko neįmanomo.

Siaurukas

Įmonėms, Kitos paslaugos|

Keliaukite į istorinį pasivažinėjimą traukiniu linksmai. Siaurukas – unikalus muziejus po atviru dangumi skaičiuoja 115-uosius metus. Su mumis atvykite į Panevežį, kur vyksite siauruku pramogauti, galima užsisakyti visą traukinį ar vieną vagoną. Galite pasirinkti įvairių pramogų: sūrių degustaciją, aplankyti Troškūnų vienuolyną, išgirsti įdomių istorijų, legendų, dalyvauti vyno degustacijoje.
Galite keliauti tik į vieną pusę ir su mumis tęsti linksmybes, užsukti į Kalitos kalną nusileisti nuo linksmųjų kalnelių.

Karybos žaidimai

Bernvakariai ir mergvakariai, Bernvakaris|

Išbandykite savo jėgas su ginklais rankose. Siūlome pasiskirsčius į komandas vykdyti misijas su airsoft ginklais. Veiksmas vyks kariniame poligone, o kiekviena komanda turės patyrusį vedlį. Išbandykite jėga ne aklai šaudydami į viską kas juda, o vykdydami tikras užduotis.
Norite paprastesnių karybos žaidimų? Visada galima ištaškyti draugus dažasvydžio rutuliukais.